spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

ROZĽAHLÝ POZEMOK (1492M2) S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA MESTO

Interné ID: Rača - pozemok
Ulica: Knižkova dolina
Obec: Bratislava-Rača
Okres: Bratislava III
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
150 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok v krásnom prostredí pod lesom, na začiatku Knižkovej doliny v Rači. Pozemok má výmeru 1492m2 a podľa ÚPI je funkčné využitie územia definované ako vinice,  na pozemku sa však vinič nenachádza. Podľa listu vlastníctva sa jedná o trvalý trávnatý porast. Rekreačný pozemok je využiteľný ako záhrada. Prístup autom je bezproblémový po asfaltovej ceste. Ak Vás ponuka zaujala, radi Vám zabezpečíme obhliadku a poskytneme viac informácií.

Kontaktujte nás na tel.č. 0902 222 212, e-mailom na: kratka@accentreal.sk alebo nás navštívte v kancelárii ACCENT REAL na Drieňovej ulici 34 v Bratislave.

Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť. Prevod finančných prostriedkov je zabezpečený formou notárskej úschovy alebo bankovej vinkulácie.
Cena je vrátane provízie RK. Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja vrátane prepisu energií na nového majiteľa.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1492 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Dana Krátka

Mgr. Dana Krátka

realitný maklér, managing director

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • lrm

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti