Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PEKNÝ REKREAČNÝ POZEMOK (ZÁHRADA, 818M2) V ČUNOVE

Ulica: Dolné Kostolné Polia
Obec: Bratislava-Čunovo
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrada
65 000 €

Popis nehnuteľnosti

V ekluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi pekný pozemok ideálneho obdĺžnikového tvaru s  výmerou 818m2.

Pozemok je situovaný v katastri Čunova, v lokalite záhradkárskej osady Dolné Kostolné Polia, na liste vlastníctva je evidovaný ako záhrada.

V územnom pláne je schválená nová urbanistická štúdia tejto zóny, ktorá počíta so stavbou rekreačných objektov a s ich pripojením na elektrinu a pitnú vodu. Niektoré záhrady a stavby v okolí sú využívané aj na celoročné bývanie. Pozemok je prístupný z dvoch strán, z jednej strany cez záhradkársku osadu, z druhej strany, smerom od cesty na Rajku, po nespevnenej ceste.  

Koncepcia priestorového usporiadania a funkčného využívania územia:
Návrh územného plánu zóny predpokladá rozšírenie riešeného územia západným smerom a vytvorenie ďalších lokalít s možnosťou výstavby rekreačných objektov. Celé riešené územie bude mať po rozšírení cca 150 pozemkov so 143 rekreačnými objektmi. Rozšírená, západná časť lokality bude dopravne napojená na vstupnú komunikáciu do územia obojsmernou prístupovou cestou, vedenou v severnej časti lokality, súbežne s južným obchvatom Čunova. Z nej sú navrhnuté odbočky - obojsmerné účelové komunikácie, vedené smerom k hranici s Maďarskom.  

Inžinierske siete:
Elektrina:
Na území už existujúcej záhradkárskej osady je v súčasnosti vybudovaná distribučná sieť. Na predávanom pozemku, ktorý je situovaný v novej časti záhradkárskej osady zatiaľ prípojka elektriny nie je, je nutné ju vybudovať v súčinnosti s majiteľmi ostatných pozemkov a prístupovej cesty. 
Voda:
 Podľa nového územného plánu je navrhnuté vybudovanie rozvodov pitnej vody. Dočasne je aktuálne riešenie čerpania vody z vlastných studní,  umiestnených na pozemku každého rekreačného objektu .
Kanalizácia:
Súčasný stav do vybudovania verejnej kanalizácie je odvádzanie splaškových odpadových vôd do nepriepustných septikov, ktoré sú situované na pozemkoch vlastníkov nehnuteľnosti.

Dopravná inftaštruktúra:
Riešené územie je v súčasnosti napojené na mestskú hromadnú dopravu. V nadväznosti na riešenie cesty k vodnému dielu bude preriešená zástavka MHD, ktorá zabezpečuje obsluhu vo východnej časti katastrálneho územia miestnej časti Čunovo

Pozemok sa nachádza takmer na hranici s Maďarskom. Lokalita je ideálna na rekreáciu, ale v budúcnosti aj na pokojné rodinné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, zastávka MHD je vzdialená pár minút pešo. V blízkosti sa nachádza Čunovské jazero, chránené lužné lesy, cyklotrasa, areál vodných športov Čunovo. V Čunove aj v blízkych Rusovciach sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, reštaurácie, služby. 

 Cena pozemku : 65 000,- Eur

Viac informácií môžete získať na stránke mestskej časti Čunovo: link na urbanistickú štúdiu zóny: cunovo_1_komplex(2).jpg (4840×3440) (profeee.sk)

Územno-plánovaciu informáciu Vám radi zašleme na vyžiadanie. 

Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností.  Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo,vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti.
Prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.
Ak máte záujem o obhliadku, kontaktujte nás na tel.č. : 0902 222 212 prípadne e-mailom na adrese: kratka@accentreal.sk. Nájdete nás na Drieňovej ul. 34 v Bratislave.
 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
818 m2
Typ zeme:
rovina
Celková plocha:
818 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Dana Krátka

Mgr. Dana Krátka

realitný maklér, managing director

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • lrm

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti