Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
4-IZBOVÝ BUNGALOV  S VEĽKÝM POZEMKOM - STAVIAME ĎALŠIE
114 m2 | Rodinný dom | Galanta

„S pani Krátkou a s jej kolegyňami z kancelárie ACCENT REAL exkluzívne spolupracujem už 4 roky. Viem, že sa na nich môžem vo všetkom spoľahnúť. Poskytujú perfektný servis - pre nás je dôležité, aby inzeráty neboli niekde zabudnuté na posledných stránkach portálov, ale aby boli živé, na predných pozíciách, neustále s novými fotkami - len tak môžu pritiahnuť čo najviac potenciálnych zákazníkov. Vieme, že predaj je vždy maximálne bezpečný, kúpne zmluvy sú vždy autorizované advokátom a nemusíme sa starať ani o prepis energií, čo nie je až také bežné a ušetrí nám to kopu času a papierovania.”
Marcel Janošovič


4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V POKOJNEJ LOKALITE NA HRANICI RUŽINOVA A VRAKUNE
207 m2 | Rodinný dom | Bratislava-Vrakuňa

„Predávať dvojdom na Rascovej som začal už v procese stavby, bolo s tým preto dosť veľa práce - znalecké posudky, komunikácia s úradmi, zápis rozostavaných stavieb, kolaudácia. Pani Grambličková mi so všetkým vždy ochotne pomohla a ja som sa mohol sústrediť na samotnú stavbu. Pravidelne sa chodila pozerať, ako stavba napreduje a priebežne vyhotovovala nové fotky. Aj po nájdení kupujúcich s nimi kedykoľvek ochotne riešila či už finančný servis alebo jednotlivé kroky predaja, rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, záložné zmluvy, odovzdanie domu a prehlásenie energií. Určite jej služby ešte v budúcnosti využijem.”
Martin Hollý