Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

REKREAČNÝ POZEMOK (672M2) - V BLÍZKOSTI ZELENEJ VODY - MOST PRI BRATISLAVE

Ulica: Zelená voda
Obec: Most pri Bratislave
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok na rekreáciu
77 000 €

Popis nehnuteľnosti

ACCENT REAL ponúka na predaj pekný pozemok v rekreačnej oblasti pri Zelenej Vode, v katastri obce Most pri Bratislave, len pár minút autom z Bratislavy. Pozemok leží priamo pri ceste, vedúcej k Zelenej vode - je vhodný napr. na umiestnenie mobilnej stavby chaty či stánku rýchleho občerstvenia - v okolí je celoročne frekventovaný pohyb cyklistov či rekreantov v letných mesiacoch.

Ponúkaný pozemok sa skladá z dvoch parciel, každá o výmere 336m2, (672m2 celková výmera), jedna je obdĺžnikového a jedna trojuholníkového tvaru.

Podľa územno-plánovacej informácie bude  lokalita  pri najbližšej zmene územného plánu zaradená ako územie na rekreáciu, čo by malo umožňovať aj stavbu rekreačných, napríklad mobilných domov. V okolí je mnoho domov už postavených, ďalšie sú vo výstavbe. 

Lokalita je veľmi pekná, ideálna na pokojné bývanie na skok od mesta, ale zároveň v blízkosti prírody. Krásne jazerá poskytujú mnoho možností na voľnočasové aktivity - v letných mesiacoch je to predovšetkým kúpanie, inokedy cyklistika či prechádzky v okolí jazier či povodí Malého Dunaja. 

V blízkosti sú postavené aj veľmi pekné letné reštaurácie s terasami. 

SIETE: Pozemok je možné napojiť na elektrinu. Vodu majú okolité domy riešenú formou studní, odpadová voda je odvádzaná do septiku.

Cena pozemku: 77 000,- Eur

Ak Vás ponuka zaujala, radi Vám zabezpečíme obhliadku a poskytneme viac informácií.

Kontaktujte nás na tel.č. 0902 222 212, e-mailom na: kratka@accentreal.sk alebo nás navštívte v kancelárii ACCENT REAL na Drieňovej ulici 34 v Bratislave.

Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť. Prevod finančných prostriedkov je zabezpečený formou notárskej úschovy alebo bankovej vinkulácie.
Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja vrátane prepisu energií na nového majiteľa.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
672 m2
Inžinierske siete:
áno
Elektrika:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Dana Krátka

Mgr. Dana Krátka

realitný maklér, managing director

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • lrm

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti